אבל לא בא לי על שיווק. בעעע

יש אומרים שכדי לחיות חיים מאוד נוחים צריך לקבל החלטות מאוד לא נוחות, מה קורה כשיש לך מנטור שבועט בך כשאין לך כוח לזוז….

את חייבת לעשות את זה הרגע!

מעצבן אה? למה מי את שתכפי עלי משהו? אנחנו חיים בדור של חופש, רוצים לבחור הכל,

רוצים שיהיה לי מדוייק. משהו לא נוח? אני לא עושה

חפשו ת׳חברים שלכם! ב״ה יש לי ערימה של טינייג׳רים וילדים בבית

ואני שמה לב שככל שעובר הזמן הם פחות ופחות מוכנים להיות סתם צייתנים.להכל הם רוצים הסבר, ואפשרויות בחירה. את התורה קיבלנו בכפיה. כך כתוב״כפה עליהם (את מעמד) הר (סיני) כגיגית, אם מקבלים אתם? מוטב.

ואם לא? פה תהא קבורתכם״ ממש נחמד מה אני אגיד לכם…..

ואז מצפים ממני שאני אעשה ואקייםועוד מתוך שמחה.ומצד שני כתוב:״ויאמרו כל אשר דיבר ה׳ נעשה ונשמע״אז איך זה מסתדר עם הכפיה? בחרנו או כפו עלינו – מה קורה כאן? אני פוגשת את זה המון עם בעלי עסקים, הם רוצים, רוצים מאודכל מיני דברים. גם אני. אבל מתים מפחד. אבל לא בא לנו.

וככה בלי להתכוון החלומות והיעדים שלנו -נקברים. בשביל זה לוקחים יועץ עסקי, יועץ עסקי טוב לא רק יגיד לך מה לעשות, הוא גם יוודא שאתה עושה.

או לפחות יזכיר לך וידחוף אותך. אני זוכרת שמנטורית פעם אמרה לי: אם את לא מעלה את המחיר ל 300 ש״ח אני שוברת לך את העצמות. חחחח האמת שהיא בחורה די עדינה, אבל הייתי צריכה לשמוע את זה.

כולנו זקוקים מידי פעם לבעיטה כדי לזוז… ברור שהעליתי מחיר. ומאז שוב כמובן…

אבל, זה הסיפור של הכפיה…. עם ישראל בוחר בתורה, הוא יודע שזה טוב לו ומוכן להתמסר, אפילו בלי לדעת מה כתוב בה. אבל,מכאן ועד ממש לקבל אותה בפועל… הדרך ארוכה.

אז, הקב״ה כמו המנטורית מפעםמודיע חגיגית שאנחנו ועוד איך נקבל אותה, ואם לא… הלך עלינו.

איזה איום מתוק. כשאני מאיימת על לקוחה/מתאמנת שלי, שהיא עושה בדיוק את מה שאמרתי לה לעשות בעסק ושאני מחכה להוכחת ביצוע עד הערב?אני עושה את זה רק מאהבה.

זה מה שאנחנו באמת צריכים-ליווי עסקי שיגרום לנו לזוז, לצאת מאזור הנוחות ולעשות את הצעד שאנחנו יודעים בתוכינו שאנחנו צריכים לעשות ונמנעים. אם את רוצה לבנות עסק על ״מדוייק לי״ו״בא לי״שהכל נוח ונעים ופאן פאן?

א. זה לא יניב תוצאה. ההתפתחות שלך תמיד נמצא מחוץ לאזור הנוחות וכמאמנת את יודעת את זה. להסכים לצאת מאזור הנוחותזה תנאי להגיע לכל יעד שטרם השגת.

ב. אני כנראה לא המנטורית והיועצת העסקית הנכונה בשבילך…אני לוקחת ליעד, בלי חכמות. וזה אומר לעשות כמה דברים לא נוחים. תמשיכי לחלום על קליניקה ותמצאי לך יועצת עסקית בשקל

שתלטף אותך, ולא תדחוף חזק מידי. כדי שתוכלי להישאר באזור הנוחות החמים שלך.

אני אישית נצמדת בעסק לאנשים שמאמינים בי ודוחפים אותי.שלא מוותרים לי, גם כשאני מתבכיינת, (וכן-אני לפעמים מתבכיינת.… חחח) כי רק ככה מגיעים ליעדים שלנו.

ואם גם את כמוני, רוצה קליניקה ומוכנה לצאת מאזור הנוחות? אני מחפשת אותך,כדי שעוד חצי שנה תהיה לך קליניקה פעילה ומבוססת. בכנות, זה לא יהיה נוח, אבל… אני מבטיחה שזה יהיה כיף!

יש חיה כזאת. אפשר גם לא נוח וגם כיף. נ.ב.בבית בחיי היומיום? חופשי אני זורמת ובנחת, ואוהבת להישאר באזור הנוחות החמים והנעים,

אבל גם שם – כשאני רוצה לצמוח? נגיד בזוגיות? אני אתאמץ מעבר למה שפשוט לי וזורם לי. זה שווה את זה. ככה צומחים.

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד