חלאס’, אתה לא מבין רמזים?

בן אדם נכשל, טוטאלוס – ואשכרה לא קולט רמזים… פישלת, תחליף מקצוע!

כבר שנים אתה מסתובב עם שליחות ודגל: “ואהבת לרעיך כמוך – זה כלל גדול בתורה” ומתוך 24,000 התלמידים שלך – אף אחד לא קולט את המסר, 😱 והם מתים אחד אחד עד האחרון שבהם.

כל יום אשכרה 700 לוויות של תלמידים. רבי עקיבא איך אתה לא מת מכאב לב ומבושה? איך אתה בכלל מראה את פניך? אתה לא מרגיש כישלון צורב? השבוע זה השבוע של אלא שלא הלך להם… 😭 שחיים שליחות וחלום אבל לא מצליחים להוציא לפועל. נכשלו. 👎🏼

קראתי רק אתמול 3 פוסטים (!!!) של מאמנים ענקיים, שמחפשים / מצאו עבודה בתחום אחר… הוראה, סייעת ועוד… רציתי לצרוח – מה קרה לך השתגעת? לא לוותר! לא עכשיו! לא אחרי כל השנים האלה! מה קרה בל”ג בעומר שחוגגים? לא נס מיוחד, לא אירוע הסטורי….

חוגגים דבר אחד: שרבי עקיבא לא התייאש, ירד לדרום והסמיך 5 תלמידים חדשים (בינהם רשב”י) הוא ניסה שוב, ובנה מחדש את כל עולם התורה.

וואי… אם הוא היה מתייאש, איפה היינו? היום “פסח שני”, חג ההזדמנות השניה…

בחנוכת המשכן מתו 2 בניו של אהרון הכהן ואלו שפינו את הגופות, וטיפלו בקבורה נהיו טמאי מת.

הגיע פסח – ואסור להם להקריב קרבן. אז הם באים למשה ואומרים: “למה ניגרע?” אנחנו רוצים גם! לא פייר שפיספסנו….

משה לא יודע מה לעשות…. פיספסתם את המועד, מה אני אעשה? ושואל את ה’ מה לענות להם, וה’ עונה: אני בורא להם חג חדש לכל המאחרים, המתעכבים, לכל אלה שלא היו בשלים…. היום החג הזה והוא נקרא פסח שני. (תאכלו מצות…)

זה הרגע שלכם… קחו הזדמנות נוספת!

אם את מאמנת/מטפלת ואת עוקבת וכל פעם מתפספס לך איכשהו להרשם לתוכנית, קחי שוב: הזדמנות חדשה. 🔥 אל תנטשי את החלום, את השליחות שלך רק כי השיווק שלך לא עובד.

מבטיחה לך, עם יד על הלב, 💗 זה יכול להיות אחרת, זה יכול להצליח בענק, את צריכה ליווי ותמיכה נכונים.

לתגובה

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד